27.06.2019

Монтажника ГНПП «Объединение Коммунар» Толмах Лину Андреевну отмечено государственной наградой по случаю Дня Конституции Украины

Указом Президента Украины № 470/2019 от 27.06.2019 года «О награждении государственными наградами Украины по случаю Дня Конституции Украины» за значительный вклад в социально-экономическое развитие Украинского государства, многолетний добросовестный труд и весомые профессиональные достижения монтажника ГНПП «Объединение Коммунар» Толмах Лину Андреевну награждено орденом княгини Ольги III степени.



УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №470/2019 
Про відзначення державними нагородами України з нагоди
 Дня Конституції України 

За значний внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та вагомі професійні здобутки, а також особисті заслуги у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

МЕЛЬНИКА Валентина Івановича - учителя Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II–III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка, наставника переможців і призерів міжнародних олімпіад з інформатики

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ЗІНЕНКА Андрія Трохимовича - провідного інженера відділу групи управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» у 1976–2012 роках

НОВІКОВА Олександра Євгеновича - заступника директора технічного (з безпеки) державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

ФІЛІМОНОВА Віктора Івановича - начальника служби групи управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття»

ЧУГУНОВА Володимира Олександровича (посмертно) - начальника відділу групи управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» у 1975–2008 роках

ЯШИНА Євгена Михайловича - начальника цеху державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» у 1977–2007 роках

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БАСЮКА Михайла Михайловича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»

БЛАЖЧУКА Павла Володимировича - механізатора підприємства «Агрофірма «Промінь», Одеська область

ГУСЄВА Олександра Олексійовича - провідного інженера-радіолога цеху державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

ЗАВОДОВСЬКОГО Богдана Петровича - тракториста-комбайнера сільськогосподарського виробничого кооперативу імені Т.Г.Шевченка, Івано-Франківська область

ЗАЛІЗЕЦЬКОГО Віктора Миколайовича - заступника керівника проектів і програм представництва «Технолоджі Менеджмент Кампані ІНК в Україні»

КОВАЛЬЧУКА Олександра Олексійовича - члена Житомирської обласної громадської організації «Чорнобиль-Єдність-Відродження»

МАНЧІНІ Карло - представника донорів у Координаційній раді старших керівників нового безпечного конфайнменту на державному спеціалізованому підприємстві «Чорнобильська АЕС»

МАРЧАКА Олександра Олександровича - голову Дунаєвецького районного товариства батьків, опікунів дітей-інвалідів та інвалідів дитинства «Надія», Хмельницька область

НОВАКА Венцеслава - директора Департаменту ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку

РОМАНЮКА Федора Миколайовича - батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу, Волинська область

СКРИПОВА Олександра Євгеновича - керівника проектів і програм представництва «Технолоджі Менеджмент Кампані ІНК в Україні»

СОБОЛЄВА Юрія Олександровича - начальника дільниці цеху державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

СОЛОВЙОВА Миколу Володимировича - майстра зміни цеху державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

ШЕПЕЛЕНКА Володимира Івановича - керівника гуртка комунального позашкільного навчального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» Криворізької міської ради, Дніпропетровська область

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ТИМЧУКА Дмитра Борисовича (посмертно) - народного депутата України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕБЕЛЬ Олену Петрівну - машиніста крана акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат», Донецька область

ГОЛУБ Ірину Ярославівну - матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, Харківська область

ТОЛМАХ Ліну Андріївну - монтажника Державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар», м.Харків

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ВЕЛИЧКА Юрія Вікторовича - електрогазозварника Сєвєродонецького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів, Луганська область

ЧЕРНОВА Олексія Єгоровича - електрогазозварника дільниці комунального підприємства «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради, Кіровоградська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ГАЙДУЧЕНКО Надії Мар’янівні - учительці Тягинської загальноосвітньої школи I–III ступенів Бериславської районної ради, Херсонська область

ЗИЦ Світлані Володимирівні - учительці комунального закладу загальної середньої освіти «Кам’янська загальноосвітня школа I–III ступенів Червоногригорівської селищної ради» Нікопольського району, Дніпропетровська область

КОЗЛОВСЬКІЙ Лілії Мирославівні - учительці Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

НАГОРНЯК Ганні Юріївні - учительці Розтоківської загальноосвітньої школи I– III ступенів Косівської районної ради, Івано-Франківська область

ОЗЕРОВІЙ Оксані Федорівні - учительці Баштанської гімназії Баштанської міської ради, Миколаївська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

БАЛЮКУ Віктору Миколайовичу - донорові, пенсіонеру шахтарської праці, Волинська область

БІЛОМУ Олександру Івановичу - донорові, оператору цеху акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»

МАТРОСОВУ Володимиру Сергійовичу - донорові, командиру відділення державної пожежно-рятувальної частини м.Харків Головного управління ДСНС України у Харківській області

СОЛОМЯНИКОВІЙ Наталії Миколаївні - донорові, машиністу крана цеху акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»

ШПІРКО Олені Григорівні - донорові, пенсіонерці, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГРИСЮКУ Юрію Михайловичу - лікареві державного закладу «Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій імені В.П.Чкалова», м.Одеса

КУЄВДІ Ірині Іванівні - лікареві, завідувачу відділення комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна лікарня № 2»

ПОДОЛЯНУ Миколі Васильовичу - лікареві відділення комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер»

ПОЛЕНКОВУ Сергію Едуардовичу - завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» Чернігівської обласної ради

РУЧКУ Ігорю Леонідовичу - лікареві відділення комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради»

ЯРОВІЙ Любові Володимирівні - лікареві комунального некомерційного підприємства «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради, Харківська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

БОНДАРЮ Миколі Степановичу - майстрові лісу Самчиківського лісництва державного підприємства «Старокостянтинівський лісгосп», Хмельницька область

САНДУЛУ Юрію Андрійовичу - лісничому Іллінецького лісництва державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство», Вінницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ФРОЛОВУ Віктору Петровичу - заступникові начальника комплексу державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К.Янгеля, м.Дніпро

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ДЕРКАЧУ Владиславу Андрійовичу - вальцювальникові цеху акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГАЛИЦЬКІЙ Анні Леонідівні - завідувачеві Довбиського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Довбиської селищної ради Баранівського району, Житомирська область

ГРИЩУК Ларисі Степанівні - керівникові гуртка Будинку дитячої творчості м.Нетішин, Хмельницька область

НЕДАШКІВСЬКІЙ Галині Іванівні - старшому майстрові відділення державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище», Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ІЩУКУ Олександру Петровичу - старшій сестрі медичній відділення комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради

КРАВЧЕНКО Ользі Павлівні - старшій сестрі медичній відділення державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска Національної академії медичних наук України»

КОТ Ганні Валеріївні - сестрі медичній старшій лікарської амбулаторії державного закладу «Поліклініка № 2» Державного управління справами

ШАДРІНІЙ Наталії Володимирівні - сестрі медичній державного підприємства «Санаторій «Конча-Заспа», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ДОРОШЕНКУ Віктору Васильовичу - електрослюсареві дільниці шахти «Тернівська» акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

КРАСУЛІ Володимиру Сергійовичу - провідному інженерові відділу акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат»

СИЛЦІ Віктору Володимировичу - слюсареві цеху акціонерного товариства «Сумихімпром»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ІЛЬЧЕНКУ Олексію Івановичу - керуючому молочнотоварною фермою сільськогосподарського товариства «Вільшанка», Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ОДИНИЦІ Віктору Васильовичу - директорові Соціально-психологічного центру міста Славутича, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

КОЛІЩУКУ Олександру Танасійовичу - машиністові-інструктору виробничого структурного підрозділу «Локомотивне депо Чернівці» регіональної філії «Львівська залізниця»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

АСМОЛОВУ В’ячеславу Павловичу - гірникові очисного забою дільниці шахти «Октябрська» акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

БОКЛАХУ Івану Івановичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Котляревська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

ВІТОВЩИКУ Василю Іларіоновичу - прохідникові державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська», Донецька область

КОЗАКЕВИЧУ Михайлу Ярославовичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ПЕТРАКОВУ Олександру Васильовичу - головному тренерові молодіжної збірної команди України U-20 з футболу.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ


27 червня 2019 року

Возврат к списку