23.04.2018 Працівник ДНВП «Об'єднання Комунар" зайняв 1-е місце у ювілейному турнірі з бодібілдингу та фітнес-бікіні «Кубок України 2018»
В ХНАТОБ пройшов ювілейний турнір з бодібілдингу та фітнес-бікіні, у якому прийняла участь і зайняла 1-е місце працівник підприємства Іванова Ірина Олексіївна.

20.04.2018 Рада інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» висловила свою подяку ДНВП «Об’єднання Комунар» за надану можливість та високу організацію проведення засідання
19 квітня 2018 року на ДНВП «Об’єднання Комунар» за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. було проведене засідання Ради інноваційного регіонального аерокосмічного Кластеру «Мехатроніка», в якому прийняли участь  керівники, уповноважені представники підприємств, вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, наукових організацій і наукових шкіл, а також представники громадських організацій та галузевих асоціацій. Рада інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» висловила свою подяку ДНВП «Об’єднання Комунар» за надану можливість і прекрасну організацію проведення засідання.

19.04.2018 На ДНВП «Об'єднання Комунар» відбулося засідання Ради інноваційного регіонального аерокосмічного Кластеру «Мехатроніка».
19 квітня 2018р. на ДНВП «Об'єднання Комунар» за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. відбулося засідання Ради інноваційного регіонального аерокосмічного Кластеру «Мехатроніка», в якому прийняли участь керівники, уповноважені представники підприємств, вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, наукових організацій і наукових шкіл, а також представники громадських організацій та галузевих асоціацій.

12.04.2018 На ДНВП «Об’єднання Комунар» відбулися урочисті заходи, присвячені Дню працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнього Дня авіації і космонавтики.
З нагоди святкування Дня працівників ракетно-космічної України та Всесвітнього Дня авіації і космонавтики на ДНВП «Об’єднання Комунар» відбулося урочисте засідання, на якому генеральний директор Яременко А.С. привітав комунарівців зі святом і вручив грамоти та інші відзнаки працівникам підприємства. Також була відкрита оновлена Дошка пошани.

12.04.2018 Привітання Генерального директора Яременка А.С. з Днем працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнім Днем авіації і космонавтики.
Генеральний директор Яременка А.С. привітав трудівників ДНВП «Об’єднання Комунар» з професійним святом.

04.04.2018 Генеральний директор ДНВП "Об'єднання Комунар" взяв участь в засіданні Колегії Державного космічного агентства України.
Підведення підсумків роботи підприємств та установ космічної галузі за 2017 рік.

14.03.2018 На ДНВП "Об'єднання Комунар" пройшов семінар з питань реалізації державної політики в сфері трудових відносин
14 березня 2018 року на території ДНВП "Об'єднання Комунар" пройшов семінар за участю представників Головного управління Держпраці у Харківській області, відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради і адміністрації та трудового колективу ДНВП "Об'єднання Комунар".

07.03.2018 Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременко А.С. привітав жінок зі святом 8 Березня
Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременко А.С. привітав жінок  зі святом 8 Березня

05.03.2018 Участь керівника ДНВП «Об’єднання Комунар» в робочій зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим
5 березня 2018 року в конференц-залі Харківської торгово-промислової палати відбулась робоча зустріч представників промислових підприємств та організацій Харківської області з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим.

21.02.2018 Вихованці спортивної школи стрільби з лука "Комунар" здобули дві «бронзи» на чемпіонаті світу
Призерами в командних змаганнях стали Віктор Рубан та Катерина Мазорчук.

14.02.2018 Перший заступник Голови ДКАУ Олександр Голуб відвідав ДНВП «Об’єднання Комунар»
О.Ю. Голуб провів робочу нараду із керівництвом підприємства

12.02.2018 Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» А.С. Яременко взяв участь у робочій нараді заступника голови ХОДА Марка Беккера
Під час зустрічі обговорили першочергові питання розвитку промислового виробництва, тенденції та завдання на найближчий час.

06.02.2018 За ініціативи Ю.О.Світличної на ДНВП «Об’єднання Комунар» була створена громадська приймальня.
Громадська приймальня розпочала свою роботу 5 лютого 2018 року.

06.02.2018 31 січня 2018 року пішов з життя перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк
31 січня 2018 року пішов з життя перший космонавт незалежної України, Герой України, Президент Аерокосмічного товариства України, радник Прем’єр-міністра України та Голови Державного космічного агентства України Леонід Костянтинович Каденюк

29.01.2018 ДНВП «Об’єднання Комунар» з робочим візитом відвідала голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична
ДНВП «Об’єднання Комунар» з робочим візитом відвідала голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична

22.01.2018 На ДНВП «Об’єднання Комунар» відзначили День Соборності України
До ДНВП «Об’єднання Комунар» завітали представники центру Меджугор’я в Україні та волонтери АТО

19.01.2018 ДНВП «Об’єднання Комунар» з робочим візитом відвідав перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Беккер М.Л.
ДНВП «Об’єднання Комунар» з робочим візитом відвідав перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Беккер М.Л.

17.01.2018 ДНВП «Об’єднання Комунар» з робочим візитом відвідав начальник Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації Міщенко В.Ю.
ДНВП «Об’єднання Комунар» з робочим візитом відвідав начальник Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації Міщенко В.Ю.

02.01.2018 ДНВП "Об'єднання Комунар" з робочим візитом відвідав заступник Голови Державного космічного агентства України Міхеєв В.С.
2 січня 2018 року ДНВП "Об'єднання Комунар" з робочим візитом відвідав заступник Голови Державного космічного агентства України Міхеєв В.С.

28.12.2017 А.С.Яременка затверджено на посаді генерального директора ДНВП "Об'єднання Комунар"
Голова Державного космічного агенства України П.Г.Дегтяренко призначив А.С.Яременка на посаду генерального директора "ДНВП Об'єднання Комунар".


Новости 101 - 120 из 168
Начало | Пред. | 4 5 6 7 8 | След. | Конец Все